Imaš opravljeno poklicno maturo, zaključni izpit, izpite iz predmetov splošne mature na nivoju 3. letnika gimnazije  ali 3. letnik gimnazije z enoletno prekinitvijo šolanja ?

Gimnazija Ptuj ti ponuja priložnost za korak naprej in višje na tvoji izobraževalni poti.

Vpiši se v maturitetni tečaj, da pridobiš:

– odlično pripravo na predmete splošne mature,

–  brezplačno enoletno izobraževanje,

– status dijaka,

– uporabo čitalnice in izposojo učnih gradiv v šolski knjižnici,

– izposojo učbenikov v učbeniškem skladu,

– individualni pristop v izobraževanju in konzultacije s profesorji.

Opravljena  splošna matura ti bo odprla vrata vseh univerzitetnih in visokošolskih študijskih programov. Pridobljeno znanje v maturitetnim tečaju pa ti bo omogočilo uspešen študij.

Ne oklevaj in kot pravimo ptujski gimnazijci:  Zgrabi sedanjost, stopi v prihodnost!

Dodatne informacije: Darja Rokavec darja.rokavec@guest.arnes.si  ali 02 748 28 10, 02 748 28 13

Podrobneje o programu in prijavnico najdeš na : https://www.gimptuj.si/maturitetni-tecaj/