V sredo, 14. decembra, je bilo v športni dvorani Srednja šola Slovenska Bistrica področno košarkarsko tekmovanje za dijake. Pomerili sta se domača ekipa Srednja šola Slovenska Bistrica in Gimnazija Ptuj. V izjemno razburljivi igri vse do samega zaključka tekme v trajanju 3 krat po 10 minut, so bili boljši dijaki domače ekipe in zmagali s tesnim rezultatom 61:58 (24:16, 42:37). Za odlično igro in prizadevnost na tekmovanju je treba pohvaliti celotno ekipo Gimnazije Ptuj. Koše za Gimnazijo Ptuj so dosegli Gašper Turk 11 točk, Gašper Žiher 13 točk, Vid Vidovič 6 točk, Jan Benko 13 točk, Vito Kolarič 9 točk in Tim Mlinarič 6 točk.  Ekipa Srednje šole Slovenska Bistrica je napredovala v četrtfinale državnega tekmovanja v košarki za dijake.

Lovro B.